Проєктування елеваторів силосного типу

Наша компанія розробила і освоїла повний комплекс послуг , що стосується зберігання зернових культур а саме : проєктування , будівництво і здача об’єкта «під ключ». В даний час ми готові розглядати пропозиції від господарств з проектування, будівництва і здачі «під ключ» силосних зерносховищ .

Плюси від використання силосних зерносховищ :

Максимальний час зберігання продукту з мінімальними втратами ;
Автоматизований контроль мікроклімату всередині силосу , забезпечить максимальну безпеку товару ;
Сховище може бути будь-якого розміру та місткості завдяки модульній структурі ;
Можливість зберігати максимальної кількості продукту на мінімальній площі ;
Всі процеси повністю автоматизовані і можуть управлятися однією людиною.
Силосне зберігання на увазі своїх плюсів – ідеальний вибір для зернотрейдингової компаній і великих фермерських господарств .

Фахівці нашої компанії мають величезний досвід у проєктуванні всіх технологічних вузлів елеватора :

Прийом зерна з авто й залізничні транспорту;
Ваговий контроль відвантаження зерна;
Очищення зернових будь-якого ступеня ;
Сушіння зернових . В якості палива може застосовуватися : природний газ , біо- маса , вугілля і тощо;
Транспортування зернових на зберігання ;
Відвантаження зерна на авто або з.д. транспорт.
При проектуванні комплексу використовується високоякісне обладнання як власного виробництва так і світових виробників.

Окремо хотілося б звернути увагу на те , що всі застосовувані технології будівництва будівель відповідають сучасним нормам будівництва та екологічної безпеки , і в той же час можуть бути виконані без використання спеціальної будівельної техніки і дорогих технологій. А це дає можливість будувати , так необхідні господарствам зерносховища , на території самих сільгосппідприємств з мінімальними капіталовкладеннями і розпоряджатися власним врожаєм за своїм розсудом без ризику втрати врожаю в чужому сховище . Можливість тривалого періоду зберігання дозволяє продати вирощену і зібрану продукцію за найвигіднішими цінами на ринку , а не за тим мінімальним , які пропонують різного роду скупники під час прибирання.

Проєктування адміністративних будівель

Виконуємо проєктування адміністративних та адміністративно-побутових будівель.

При виконанні проекту Ми зробимо його неповторним та гармонійно упишемо в існуючу забудови мікрорайону або підприємства. Розробляючи проект Ми врахуємо усі побажання та особливості місцевості де виконується забудова. При проектуванні наші спеціалісти оснастять будівлю сучасними комунікаціями за останнім словом інженерної думки, щоб задовольнити сучасні потреби в комфортності будівлі. Окрім самої будівлі ми запроектуємо паркінги (підземні або наземні) яких зараз так не вистачає сучасним будівлям та розробимо схему руху транспорту.

Проєктування багатоквартирних будинків

Виконуємо проектування багатоквартирних житлових будівель висотою до 16 поверхів.

При виконанні проекту Ми зробимо його неповторним та гармонійно впишемо в існуючу забудову. Планування квартир будуть виконані з врахуванням зонування площі та буде враховувати всі ваші побажання та сучасні вимоги до комфорту та безпеки. Окрім самої будівлі ми виконаємо проектування зручної транспортної розв’язки, місць для паркування та майданчиків для відпочинку.

Проєктування торговельно-розважальних комплексів

Виконуємо проєктування торговельно-розважальних комплексів.

При виконанні проекту Ми зробимо його неповторним та гармонійно впишемо в існуючу забудову міста. Розробляючи проект Ми врахуємо усі побажання та особливості місцевості де виконується забудова. Ми виконаємо планування будівлі з максимальною ефективністю щоб не втратити дорогоцінні квадратні метри корисної площі та зручно розмістимо торгові та розважальні точки. При проектуванні наші спеціалісти оснастять будівлю сучасними комунікаціями за останнім словом інженерної думки, щоб задовольнити сучасні потреби в комфортності будівлі. Окрім самої будівлі ми запроектуємо паркінги (підземні або наземні) яких зараз так не вистачає сучасним будівлям та розробимо схему руху транспортну.

Проєктування індивідуальних житлових будинків

Пропонуємо повний цикл робіт з проектування індивідуальних котеджів. Кожен котедж розроблений нашою компанією унікальний і розробляється індивідуально для кожного клієнта.
Адже проживання в котеджі дуже зручно і дозволяє перебувати в комфортній і екологічно чистій обстановці, подалі від міського способу життя , де багато суєти і важко опинитися на самоті. Якщо заміський будинок – Ваша мрія, наша компанія Ваш вибір.
Довіряйте фахівцям проєктування котеджів і тоді Вам гарантовано отримання відмінного результату у вигляді гарної власного будинку. Ми докладемо всі свої знання, вміння і таланти для того, щоб це було саме так. Адже при створенні проектної документації на будівництво будуть враховані всі Ваші пропозиції і побажання, і тільки після цього проектна документація пройде узгодження з необхідним інстанціями.
Будинки, побудовані за нашими проектами , будуть довгі роки радувати своїх власників красою, прекрасними архітектурними формами, зручністю і безпекою.

При розробці проєктів Ми завжди додержуємось наступних правил:

  1. 3D візуалізація проекту на кожній стадії його розробки та узгодження з замовником.
  2. Використання сучасних технологій та матеріалів.
  3. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  4. Безкоштовні консультації замовника на всіх етапах проектування.
  5. Відповідність проекту всім сучасним екологічним та протипожежним вимогам.
  6. Допомога при оформленні дозвільних документів.
  7. Допомога при проходженні експертизи проекту (вразі необхідності).
  8. Постійний контроль за будівництвом та авторський нагляд та технічний нагляд.