3D візуалізація інтер’єрів і архітектурних об’єктів дозволяє скласти повноцінне враження про майбутніх об’єктах і зробити свої висновки. Найчастіше зображення здатне передати інформацію, яку важко засвоїти за допомогою слів. Із завданням створення якісної і реалістичною картинки успішно справляється 3D візуалізація.
3D графіку часто використовують коли хочуть побачити як буде виглядати матеріал або пр
едмет в інтер’єрі, перш ніж купувати його за великі гроші, простіше зробити реалістичну графіку для квартири і оцінити всі плюси і мінуси до початку дорогого ремонту.
Будівельні компанії часто користуються 3D, щоб показати своїм інвесторам або майбутнім покупцям квартир, як буде виглядати інтер’єр, архітектура і ландшафт прилеглої території. Найчастіше ми створюємо для таких об’єктів 3D тури і відео ролики.

Архітектурна візуалізація – це графічне відображення об’єкта, яке дозволяє оцінити і представити зовнішні характеристики будь-якого майбутнього споруди. Вона представляється у вигляді демонстрації проектованих архітектурних проектів в фото реалістичній графіці, з різних ракурсів для більш наочного відображення майбутньої споруди.
3D візуалізація екстер’єру дозволяє перевести обговорення з замовником на абсолютно новий рівень і значно скорочує час на прийняття рішення. візуалізація набагато зрозуміліше потенційному споживачеві і майбутнього замовнику, ніж креслення і ескізи. Вона ефектно презентує проект, сприяючи позитивному вирішенню інвестора.
Ви можете використовувати на сайтах компанії, в презентаціях, каталогах, створити презентаційний відеоролик і віртуальний тур.