Тепловізійна зйомка  – це сучасний метод контролю теплових втрат будівлі, який дозволяє оцінити стан теплоізоляційних властивостей огороджувальних конструкцій та отримати достовірну інформацію у доступній та візуально зрозумілій формі. Даний інструмент діагностики будівель останні кілька років дуже затребуваний в Європі та поступово набуває популярності в Україні.

Компанія «Експертно-технічне бюро» пропонує покупцям теплоізоляційних матеріалів нову послугу – тепловізійну зйомку будинку, квартири або іншого об’єкту нерухомості.

Якщо ви вже купили теплоізоляцію та утеплили свій будинок – або тільки плануєте це зробити – зв’яжіться з нами і дізнайтеся, як замовити тепловізійну зйомку свого об’єкту.

Наші фахівці проведуть тепловізійну зйомку, складуть звіт про проведення енергетичного аудиту, нададуть вам загальні висновки про стан теплової оболонки будівлі і дадуть рекомендації щодо можливого усунення проблем.

Що таке тепловізор?
Тепловізор – це прилад, що зчитує температуру поверхні будь-якого об’єкту і перетворює температурну карту на інфрачервоний спектр, візуально доступний для людини. Під час проведення обстеження проводиться термографічна зйомка всіх огороджувальних конструкцій будівлі. На основі отриманих знімків і будується картина стану теплоізоляції обстежуваного об’єкту.

Тепловізійні дослідження зовнішніх огороджувальних конструкцій будівель проводяться при температурному перепаді в приміщенні і зовні не менше 10°С, тобто рекомендований перепад температур на вулиці і всередині об’єкту, який ми обстежуємо, – від 15° С. Найбільш точні дані отримують при проведенні процедури в холодні місяці осені, весни і взимку.

Результатом проведеного обстеження є звіт. У звіті відображається повна картина теплових втрат даного об’єкта. Як правило, звіт включає в себе термограми об’єкту, знімки у видимому спектрі, точки виміру температур, температурні карти, діаграми поширення температурних полів, а також коментарі та висновки спеціаліста, який проводив обстеження.

Як “читати” фотографію, зроблену тепловізором?
На фотографії, зробленій тепловізором, червоний колір означає витік тепла і неякісно утеплені конструкції. Синій же колір показує відсутність витоку тепла і, відповідно, надійно утеплені конструкції.

 • На які запитання дає нам тепловізійна діагностика відповідь:

  – Наскільки якісно утеплений фасад?

  – Чи треба взагалі утеплювати фасад?

  – Чи якісно встановлені вікна?

  – Чи енергоефективний у мене склопакет?

  – Ситуація з вхідними дверима?

  – Чи треба додатково утеплювати покрівлю?

  – Чому цей радіатор більше гріє ніж той?

  – Де тут проходять труби теплої підлоги?

  – Чи немає тут прихованих комунікацій?

  – І на багато інших.